Державний екзамен бакалаврів спеціальності 035 «Філологія»  заочної форм

27 лютого 2024 на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК здобувачами вищої освіти спеціальності 035 Філологія  заочної форм навчання  було успішно складено державний екзамен. Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти була здійснена  в онлайн-режимі з використанням Google платформи.

Для проведення екзамену було залучено шановну Світлану Костянтинівну Криворучко, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Дякуємо нашій голові та членам комісії за важливу допомогу у проведенні та перевірці державного екзамену.

Вітаємо здобувачів освіти з цією подією, що ознаменує завершальний етап навчання.

Сподіваємося знову зустрітися з вами у рамках магістерської програми.