Фахово-ознайомлювальна практика в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України   здобувачів вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

12 червня 2023 р. розпочалася фахово-ознайомлювальна практика в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України студентів 1-го курсу освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність». Директор архіву, д. іст. наук, проф. Лариса Леонідівна Левченко познайомила студенів із завданнями, які вирішує архів, з вимогами до професії архівіста та викликами, які стоять перед ними сьогодні. Л. Л. Левченко представила завідувачів відділів архіву, у яких студенти будуть набувати свій перший фаховий досвід. Студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки, у тому числі в умовах повітряних тривог. Заступник директора ЦДАВО Олег Олександрович Бабенко, як керівник практики від архіву, провів екскурсію по ЦДАВО та по архівному містечку.