Неформальна освіта в дії: здобутки студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти

Здобувачі вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК – розумні, цілеспрямовані особистості, які ніколи не зупиняються на досягнутому. Вони вміють вчитися і використовують для цього усі можливості, серед яких вагоме місце займає неформальна освіта. Тож насправді неформальна освіта сьогодні – це можливості: для саморозвитку, самореалізації; для здобуття нових знань і практичного досвіду; для пошуку мотивації та натхнення, адже поєднання навчання на лекціях та практичних заняттях із навчанням на курсах в рамках неформальної освіти, дозволяє поглибити знання та набути додаткових загальних і фахових компетентностей. Весняний семестр 2023 року не став виключенням і здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня групи ДК-521 (6 студентів із 10) в рамках дисципліни “Організація та управління інформаційно-аналітичною діяльністю в установах та організаціях” (викладач – доцент Тетяна Клиніна) з метою формування програмних результатів навчання (приймати ефективні, науково обґрунтовані управлінські рішення в сфері документаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності установ і підприємств) успішно пройшли курс “Складання прогнозу місцевого бюджету: теорія і практичні аспекти” (освітня платформа Prometheus) в рамках якого отримали додаткові знання щодо ролі прогнозування в управлінській та інформаційно-аналітичній діяльності; особливостей нормативно-правового регулювання процесу складання прогнозу та його аналітичного представлення; структури типової форми прогнозу місцевого бюджету; підготовки інформації до текстової частини прогнозу місцевого бюджету; складання прогнозу місцевого бюджету та додатків до нього тощо. Кафедра завжди підтримує та пишається здобувачами вищої освіти, які, попри всі умови, завжди на шляху до самовдосконалення!