ПОЛІТ-2023. «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі»

6 квітня 2023 року в рамках роботи ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі». Робота секції була організована кафедрою історії та документознавства ФЛСК. Цьогоріч секція зібрала 37 учасників, серед яких була студентська молодь із Сполучених Штатів Америки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобувачі вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК НАУ. 23 здобувача вищої освіти подали свої тези до збірника матеріалів конференції.

Зацікавленість учасників наукового заходу викликали доповіді теоретичного характеру, які стосувалися різних аспектів сучасної документно-інформаційної комунікації: інформаційних загроз у середовищі соціальних мереж, фейків та дезінформації в інформаційному просторі України, можливостей соціальних мереж для професійної реалізації особистості тощо. Цією та іншою актуальною інформацією поділились із присутніми Марина Божко (ДК 521), Світлана Ніколаєнко (ДК 321), Вікторія Гарбар (ДК 521) та Марина Бородай (ДК 421). Доповіді Поліни Копійки (ДК 421) та Микити Халецького (КНУ імені Тараса Шевченка) були присвячені зарубіжним інститутам соціальної пам’яті та їх нормативно-правовому забезпеченню; низка доповідей містила узагальнення результатів діяльності інформаційних установ України в сучасних умовах. Особливу цікавість аудиторії викликала доповідь Ігоря Шевченка (ДК 421) «Роль студентського самоврядування в розвитку лідерських якостей студентів у закладах вищої освіти». Голова студентської ради ФЛСК поділився особистим досвідом роботи в студентських органах самоуправління, розповів про свій власний тайм-менеджмент, відповів на численні питання учасників секції. Обговорення доповідей було зацікавленим і професійним. Воно показало ґрунтовні фахові знання здобувачів вищої освіти, уміння аналітично мислити і викладати матеріал.

Заступник декана  ФЛСК з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва та викладачі кафедри, що були присутні під час роботи секції, відмітили високий рівень підготовки доповідей здобувачів вищої освіти, потужний науковий потенціал, атмосферу свята, що панувала серед присутніх. Прощавай, Політ-2023, до зустрічі Політ-2024!