Перемога у турнірі зі стрітболу

2 квітня у спортивному комплексі НАУ відбулися змагання зі стрітболу, присвячені 90-річчю Національного авіаційного університету. У турнірі взяли участь команди ЗВО м. Києва: Національний медичний університет ім. Богомольця, Київський Національний Університет ім. Т. Г. Шевченка, Київська державна академія водного транспорту, Державний університет телекомунікацій, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний авіаційний університет.

У результаті напруженої боротьби І місце виборола збірна команда НАУ, ІІ місце посіла команда КНУ ім. Т.Г Шевченка, ІІІ місце виборола збірна команда Національного медичного університету ім. Богомольця.

Головний  суддя змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Величенко М.А.

Команда преможців НАУ-І:

Рудий Мар’ян ФТМЛ-203

Макаренко Ярослав ЮФ-205

Нечипорук Владислав ФЛСК -307

Гумінський Костянтин ФККПІ -210

Також свій ігровий досвід отримали студенти збірної команди НАУ-ІІ:

Бутко Олексій ФККПІ 325

Яковенко Антон ФАЕТ-151.

Дабіжа Назар ЮФ -107

Дякуємо нашим гостям і чекаємо нових зустрічів на спортивних майданчиках!