НАУвці в призерах на Універсіаді м. Києва

30 березня в приміщенні спортивного комплексу Державного торговельно-економічного університету відбулася ХVIII літня Універсіада м. Києва з настільного тенісу в програмі VI Спартакіади серед ЗВО м. Києва 2022-2023 н.р. У змаганнях взяли участь 84 студента з різних університетів міста, зокрема 54 чоловіка і 30 жінок. Збірна команда НАУ виборола ІІ загальнокомандне місце. Склад команди: Казанцева Ангеліна (ФЛСК 401), Сокур Михайло (ФАЕТ 251), Габрілян Даніїл (ФТМЛ 208), Заїка Богдан (ФАБД 508), Хоменко Роман (АКФ 212).

Тренер команди, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Коротя В.В.

Вітаємо наших студентів і тренера з призовим місцем та бажаємо подальших успіхів!