Фестиваль спорту до 90-річчя НАУ

Цього річ наша рідна Alma mater святкує ювілей – 90-річчя. Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК, розпочавши «Фестиваль спорту», долучається до святкування. У рамках Фестивалю пройдуть змагання з футзалу, стрітболу, волейболу, настільного тенісу та шахів. Усі учасники зможуть побачити показові виступи з чарлідінгу, а також виступ неодноразових призерів Чемпіонатів України, призерів Кубку Європи з претягування канату.

Розпочався Фестиваль 21 березня змаганнями з футзалу. У турнірі беруть участь 6 збірних команд факультетів НАУ (КВП, АКФ, ЮФ, ФТМЛ, ФКПІ, ФКНТ і збірна команда ФАЕТ, ФМВ, ФАБД, яка взяла собі назву «Чайка».).

За результатами 2-х ігрових днів, виборовши перемогу над командами КВП і АКФ, в лідери вийшла команда «Чайка». Однакову кількість очок мають команди КВП,ФТМЛ та АКФ, і замикають турнірну таблицю команди ЮФ та ФКПІ. Усі команди мають шанс стати призерами, адже попереду ще 3-и ігрових дні.

Тож чекаємо нових цікавих ігор!