Засідання старостату

13 березня 2023 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату,

До зустрічі доєдналися заступники декана факультету Олександра Алпатова, Анжеліка Кокарєва та відповідальна факультету по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, а також голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко, голова студентської ради гуртожитку № 5 Костянтин Істратов, голова товариства молодих учених Єва Малярчук, голова творчого об’єднання студентів та аспірантів Максим Албул.

Обговорювалися питання навчального процесу, наукової діяльності здобувачів, зокрема, участі у конференції «Політ. Сучасні проблеми науки». Разом з тим, заслухали пропозиції студентів щодо організації заходів у рамках святкування 90-річчя НАУ.

Голови студентського самоврядування ФЛСК поінформували здобувачів планами проведення низки заходів, тренінгів та вебінарів.

Командири мали можливість поділитися проблемами, які у них виникають під час дистанційного навчання та поставити запитання, які турбують.