Профорієнтація в дії

25 листопада 2022 року викладач кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Дишлева Ганна відвідала середню спеціалізовану школу  № 71 м. Києва та провела профорієнтаційну бесіду в 11-б класі.  Розповіла учням про історію Національного авіаційного університету, його видатних випускників, які стали гордістю вітчизняного літакобудування та інженерії, докладно зупинилася на переліку факультетів та спеціальностей. Ганна Володимирівна детально проінформувала випускників про те, що НАУ є одним з найстаріших університетів як Києва так і України: понад 80 років славетної історії, має IV рівень акредитації, пропонує широкий спектр різноманітних спеціальностей від гуманітарних до технічних. Викладач акцентувала увагу випускників на тому, що диплом НАУ визнаються багатьма державами світу, оскільки якість освіти є високою. Разом з тим, викладачка розповіла про цікаве, різноманітне та багатогранне студентське життя, розвинену сучасну навчально-наукову, культурно-спортивну, медичну інфраструктуру, зручність розміщення студентських гуртожитків.

Майбутні абітурієнти зацікавилися, ставили запитання про особливості навчання за окремими спеціальностями, умови вступу та отримали профорієнтаційні матеріали. Деякі  учнів по закінченню зустрічі повідомили, що вони вже зробили свій вибір і бажають навчатися саме в нашому університеті!