Наші традиції: свято Андрія

12 грудня в Національному авіаційному університеті відбувся захід “Наші традиції: свято Андрія”, яке провела викладач кафедри українськоми мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Христина Стецик.

Андрія – це особливий день у річному циклі свят, з усіх найбільш таємничий, з ним пов’язано багато традицій і обрядів. Здавна українці, зокрема молодь, гучно відзначали цей день, організовуючи вечорниці, на яких кусали калиту, дівчата ворожили, а хлопці робили збитки.

Це свято сьогодні не втрачає своєї актуальності і зараз в Україні воно є одним із найбільших.

На заході “Наші традиції: свято Андрія” студенти з викладачами кафедри української мови та культури говорили про те, як зараз українці відзначають Андрія – свято, важливе для збереження нашої культури, національної ідентичності й свідомості. Студенти ділилися власним досвідом святкування, розповідали, які традиції цього дня поширені в їхніх регіонах.