Студенти ФЛСК опановували техніку «Нейроарт»

20 жовтня 2022 року на кафедрі соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій для студентів Спеціальності «Соціальна робота» за сприяння доцента кафедри Тетяни Петренко відбувся тренінг  з психологом, нейро-терапевтом, письменницею Мариною Крук.

Студенти опановували техніку «Нейроарт» з метою вирішення особистісних проблем, саморозвитку та застосування її у професійній діяльності.

Техніка спрямована на стимуляцію розвитку і формування злагодженої, скоординованої діяльності різних структур мозку.

Робота в техніці нейрографіки створює нову структуру нейронних зв’язків у головному мозку. Чим естетичнішими для студентів ставали малюнки, тим гармонійнішим ставав їхній стан і ставлення до початкового питання.

Дякуємо пані Марині за цікавий тренінг та сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.