Вітання з Днем працівника освіти!

🧑‍🏫❤️🇺🇦Освіта дає свободу✈️, компетентність дає фінансову стабільність🧘, послідовність дає успіх🏆🎉🎁💯!!!
НКМ, © 2024

Але все розпочинається з ОСВІТИ!!!Освіти, що дали, дають і завжди нам педагоги!!! 🧑‍🏫🧑‍🎓💖

Дорогі мої колеги, освітяни, педагоги, прийміть щирі вітання з професійним святом!!! Хай Бог дарує міцного здоров’я та наснаги на щодень, натхнення на працю, що тішить серце в душу!!! Щиро бажаю професійних звершень про які ви мрієте, хай всі плани щодо праці здійснюється легко і швидко!!! Хай якнайскоріше буде мирне небо і стабільність в широкому розумінні цього слова!!! І хай тепло серця і душі завжди випромінюється світлом і добром!
Щиро ціную кожного з вас, хто залишається в команді і підтримує мене особисто і команду менеджменту факультету, всіх хто з розумінням і терпінням проживає нові трансформації в нашому прекрасному університеті і кожному з ВАС хто допомагає щоденною працею втілювати ініціативи!!! І надзвичайно ціную вашу відданість справі, колегам та любов до студентів!!! 🙏❤️🌺 Дякую за кожний день,що проживаєте на роботі разом зі мною!!! ❤️🇺🇦🤗✈️🇺🇦
Божих благословінь та оберегу повсякчас 🙏❤️🌺
Щиро ваша, Наталія Мельник 🥰❤️🤗