Фахівці та студенти ФЛСК пройшли стажування у Латвії

Днями завершилося закордонне стажування студентки кафедри англійської філології і перекладу Анастасії Голуб та доценток кафедри Ольги Линтвар і Тетяни Семигінівської у літній школі при Резекненській академії технологій, м. Резекне, Латвія.

Насичена програма стажування охоплювала широкий спектр навчальної (заняття з латиської мови,  створення медіа контенту), практичної (кулінарні майстер-класи) та екскурсійної діяльності. У рамках програми літньої школи  колеги відвідали лекційні, семінарські, музейні зали академії, Латгальський культурно-історичний музей, садибу Лузнава, численні озера, парки мальовничого латгальського регіону Латвії.

Програму закордонного стажування пройшли учасники з різних країн, зокрема Польщі, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Перу, Словаччини, Австрії та України. Регіональне розмаїття учасників сприяло активній мовній практиці, міжкультурній комунікації, поглибленню знань з лінгвокультурології, країнознавста.

У ході програми літньої школи в м. Резекне обговорювалася можливість різнорівневої двохсторонньої співпраці між Національним авіаційним університетом і Резекненською академією технологій.