Участь у міжнародній конференції

У період з 04 по 06 липня 2022 року декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, кандидат педагогічних наук, професор Наталія Ладогубець, завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК доктор педагогічних наук, професор Ельвіра Лузік

та аспірантка кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК Тамара Михеєва взяли участь у XIV Міжнародній конференції з освітніх та інноваційних технологій навчання, яка відбулась у місті Пальма-де-Майорка (Іспанія), представивши наукову роботу “COGNITIVE-PROFESSIONAL DEVELOPMENT STRATEGIES AS THE BASIS OF FORMATION OF SUCCESS TRAJECTORY OF SUBJECTS OF EDUCATIONAL PROCESS”. Результатом плідної роботи стало отримання відповідних сертифікатів.