День Захисників і Захисниць України

13 жовтня в Національному авіаційному університеті відбувся захід, присвячений Дню захисників і захисниць України. В умовах повномасштабної війни росії проти України це свято набуває особливого значення. Українські захисники сьогодні відстоюють нашу незалежність і суверенітет, борються за вільну Україну. Про чин українських захисників, які боронять нашу землю від російського агресора, говорили викладачі кафедри зі студентами Національного авіаційного університету. Студенти висловлювали свої думки щодо тяглості військових традицій в Україні, згадуючи українське козацтво, січових стрільців, воїнів УПА, незламний і нескорений дух яких є джерелом сили в нинішній боротьбі – боротьбі, яка неодмінно завершиться нашою перемогою. Віра, правда і звитяга як символи свята Покрови допоможуть українським захисникам перемогти віковічного ворога. Слава їм, слава Героям!