Розпочалася фахово-ознайомлювальна практика в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України   здобувачів вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

03 червня 202р. розпочалася фахово-ознайомлювальна практика в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України (далі – ЦДАВО) студентів 1-го курсу освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність». Керівником практики від НАУ призначена завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна. Керівником практики призначено заступника директора ЦДАВО Бабенка Олега Олександровича. Студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки для роботи в архіві та під час повітряних тривог. Директор архіву, д. іст. наук, проф. Лариса Леонідівна Левченко прочитала студентам лекцію присвячену історії архівної справи, організації архівів в США, Ізраїлі, Європі та проблемам збереження цифрових копій документів. Бабенко О.О. провів екскурсію по ЦДАВО та по архівному містечку, ознайомив студенів із завданнями, які вирішує архів та викликами, які стоять перед архівними установами сьогодні. Здобувачі вищої освіти побували у фонді, де зберігаються документи президентів України, ознайомилися із вимогами до їх зберігання. Студенти були розподілені по відділам для проходження практики та набуття першого фахового досвіду.