25 травня – День філолога

Дорогі колеги, студенти, прийміть сьогодні щирі вітання з Днем філолога!!!
Щиро вітаю всіх, хто присвятив своє життя великій науці мистецтва красно розмовляти, писати та мові!!!
Філологія – давня і мудра наука. Ви, її служителі, допомагаєте словами жити не статично, бути не просто набором букв, але чарівним шифром за яким приховані тисячі значень.
Хай ваші пера ніколи не всихають, хай вам легко нагоджуються влучні слова, а ваші тексти хай надихають і окрилюють!
Бажаю Вам успіхів і здоров’я, радості, мирного неба та щасливих хвилинок поруч з рідними якнайчастіше! Ваша робота та зусилля відкривають для нас нові горизонти, збагачують і надають особливу яскравість для всього нашого суспільного життя!
Нехай життя буде сповнене прекрасним та йде так,щоб не було коректур ні в особистому, ні в професійному житті, а близькі, друзі та колеги радують милозвучністю своєї мови. Успіхів та звершень!Божих благословінь, оберегу повсякчас.

З теплою повагою, ваша Н.М та менеджмент ФЛСК