Кубок першокурсника з футзалу

07 жовтня 2022 року в Спорткомплексі Національного авіаційного університету відбувся фінальний день змагань з футзалу серед збірних команд факультетів університету.

Переможець «Кубку першокурсника» – збірна команда ФТМЛ. Хочемо зазначити, що це вперше в історії факультету збірна команда виборола І місце у  змаганнях з футзалу такого рівня. Хлопці дуже впевнено і потужно грали протягом усього турніру, продемонструвавши свою майстерність та не зламну жагу до перемоги.

Друге місце зайняла збірна команда АКФ, яка показала свій спортивний характер та злагоджену гру у фіналі.

Третє місце виборола збірна команда ФМВ, нав’язавши супернику досить швидкісну та технічну гру.

Четверте місце посіла збірна команда ФККПІ і це є непритаманне для багаторічного лідера з футзалу.

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями і грамотами.

Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій висловлює подяку керівництву університету за підтримку і  розуміння важливості спорту  у життєдіяльності студентів та за надані нагороди.

Бажаємо всім учасникам здоров’я, подальшого розвитку і яскравих перемог!