Робота з військовими: тіло, емоції, поведінка

29 липня 2022 року викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Анжеліка Кокарєва, Наталія Проскурка, Валентина Балахтар, Катерина Балахтар, Олена Дацун взяли участь в конференції «Робота з військовими: тіло, емоції, поведінка», що була організована Міжнародною асоціацією психосоматики та тілесної терапії за модераторства кандидата психологічних наук, сексолога, психосоматолога, психотерапевта та тренера за методом Позитивної психотерапії Тетяни Павленко.

Викладачі кафедри Педагогіки та психології професійної освіти займаються активною волонтерською діяльністю: організовують соціальну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, працюють у службах психологічної допомоги, в кризовій службі, шпиталі для військовослужбовців. Активна громадська позиція та психологічна діяльність потребують постійного підвищення власної кваліфікації, пошуку нових, сучасних знань.
Висловлюємо подяку організаторам та спікерам конференції за підготовку та отримані знання.