Культура безпеки авіації: управління факторами загроз та ризиків

28 вересня 2022 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було організовано Симпозіум “Культура безпеки авіації: управління факторами загроз та ризиків”, що відбувся у рамках X Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології”.

На початку засідання декан факультету Наталія ЛАДОГУБЕЦЬ привітала учасників, вказавши на вагомий внесок, який роблять представники нашого факультету у вирішенні проблем, пов’язаних з соціально-політичними та морально-психологічними компонентами авіаційної безпеки, психологією безпечної експлуатації авіаційної техніки і сучасних ергатичних систем, управління людським фактором, мовним моделюванням інформаційних систем в авіації, антропологічними та історико-культурними вимірами безпеки авіації тощо. Модератор симпозіуму Анжеліка КОКАРЄВА відзначила, що цьогоріч на симпозіум надійшло 23 статті, авторами яких стали 61 науковець структурних підрозділів НАУ. Було заслухано доповіді , які стосувалися місця людини в забезпеченні культури безпеки, питанням мовного моделювання інформаційних систем в авіації, аналізу факторів загроз, ризиків та викликів сьогодення, а також пошуку умов і можливостей безпечної експлуатації авіаційної техніки.

Підводячи підсумки роботи Симпозіуму, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва зазначила,  що учасники та гості дали високу оцінку організації роботи Пленарного засідання Симпозіуму 8 “Культура безпеки авіації: управління факторами загроз та ризиків”, а також висловили сподівання на подальшу співпрацю в окреслених Конгресом наукових напрямах.