Інтегроване заняття для соціальних працівників

У вересня 2022 року на кафедрі соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних технологій для студентів Спеціальності «Соціальна робота» відбулося інтегроване заняття з «Основ коучингу» та «Соціальної роботи з сім’ями», який провела коуч, психолог, нейрограф з Німеччини Ольга Белітські. Студенти мали можливість опановувати метод нейрографіки.

Використовували алгоритм скасування (зняття) обмежень (АСО), що дозволило трансформувати складні емоції, зняти особисті обмеження і тривоги, намітити плани на майбутнє. Трансформуючи свій малюнок і створюючи гармонійний образ на папері, змінювали свій емоційний стан.

Робота в техніці нейрографіки створює нову структуру нейронних зв’язків у головному мозку. Чим естетичнішими для студентів ставали малюнки, тим гармонійнішим ставав їхній стан і ставлення до початкового питання.