Студенти НАУ найсильніші в Україні

10 лютого 2024 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих та студентів ЗВО.  Змагання проходили у спортивному манежі Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного. У змаганнях брали участь студенти з різних регіонів України, серед яких були військовослужбовці ЗСУ, представники нацгвардії, нацполіції, ДСНС та учасники бойових дій, загалом 10 жіночих та 14 чоловічих команд.

Вітальними словами змагання відкрили голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба, заступник начальника Національного університету оборони України, генерал-майор Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук, начальник Київського військового ліцею імені Богуна полковник Євген Камалов.

Продемонструвавши згуртованість, майстерність, гарні фізичну та психологічну підготовленість, прагнення до перемоги,  наші студенти впевнено вибороли золоті медалі.

Уперше одночасно дві наші збірні команди на найвищий сходинці п’єдесталу!

Склад жіночої команди: Демченко Крістіна ФККПІ 242М, Савінова Тетяна ФКНТ 351, Богданенко Альона ФЕБІТ 305, Ярмоленко Руслана ФАЕТ 362, Клименко Юлія ФТМЛ 401, Шапенко Наталія ФЛСК 326, Бобчинець Діана ФКПІ 172.

Склад чоловічої команди:

Приходько Олександр  АКФ ЕМ 104М,  Денисенко Денис, Шпота Ілля ФАЕТ 405, Зіньков Артем ФНСА 408, Коротенко Олексій ФНСА  408, Макуха Богдан ФНСА 408, Лесик Богдан АКФ 111, Давидюк Ігор АКФ 108.

Підготувала наших студентів до участі у Чемпіонаті України тренер команди, майстер спорту,  старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Скидан І.В.

Вітаємо та бажаємо дівчатам і хлопцям вдалих тренувань та високих спортивних результатів у подальшому на наступних змаганнях!