Студентом бути – престижно, студентом бути – відповідально!

16 вересня 2022 року відбулася урочиста онлайн-зустріч викладачів кафедри історії та документознавства НАУ зі студентами-першокурсниками спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». З вітальним словом звернулася до них завідувач кафедри доктор історичних наук, професор Ірина Тюрменко. Окресливши переваги і перспективи професії документознавця, фахівця з інформаційної діяльності, вона закликала студентів бути самостійними та відповідальними в оволодінні сучасними знаннями, професійному й особистісному зростанні. Щиро вітали та давали слушні поради першокурсникам з організації особистої освітньої траєкторії викладачі кафедри: доценти, кандидати історичних наук Людмила Божук, Тетяна Курченко, Ольга Юрченко, Тетяна Клиніна, Олена Ісайкіна, старший викладач Жанна Паскал. Віримо, що наші першачки стануть успішними творцями власної долі, майбутнього нашої держави, нашої рідної України!