Передзахист кваліфікаційних робіт

7 лютого 2024 р. на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» заочної форми навчання. Свої роботи представили 7 здобувачів вищої освіти.  Вони підготували презентації своїх досліджень, доповіли про стан їх готовності.

Члени комісії з перед захисту (Голова – Тюрменко І.І., члени комісії та наукові керівники – Бем Н.В., Божук Л.В., Курченко Т.Є., Халецька Л.П., Юрченко О.А.), ознайомившись заздалегідь з роботами здобувачів, обговорили стан їх виконання, задали студентам численні запитання по темах досліджень, внесли слушні пропозиції щодо уточнення окремих позицій. Були встановлені остаточні терміни подання робіт на перевірку нормо контролеру, на рецензування тощо. Кваліфікаційні роботи Бурей Т., Дронової В., Мельниченка А., Паньків Г., Силяви М., Цимбал О. були рекомендовані до захисту. Здобувачці Дзюбі А.С. було вказано на недостатній рівень підготовки кваліфікаційної роботи, були надані поради та рекомендації та поставлене завдання терміново доробити окремі підрозділи своєї роботи та представити її науковому керівнику. Часу залишилося обмаль, тому всім необхідно максимально активізуватися та зосередитись на підготовці кваліфікаційних робіт. Чекаємо вдалих захистів!