Запрошуємо, мотивуємо, консультуємо: профорієнтація учнів коледжу від викладачів кафедри історії та документознавства ФЛСК

05 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч доценток кафедри історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Людмили Божук і Лесі Халецької зі студентами Київського професійного коледжу «Синергія» – майбутніми фаховими молодшими бакалаврами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», галузі знань 07 Управління та адміністрування. Запрошені до розмови студенти опановують споріднені зі спеціальностями кафедри професії адміністратора та діловода, тому виявили зацікавлення можливістю подальшого фахового зростання на наступному рівні вищої освіти – в Національному авіаційному університеті.

Людмила Божук і Леся Халецька познайомили студентів з особливостями освітньо-професійних програм «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації» ОС «Бакалавр», умовами вступу, здобуття вищої освіти, базами практик, можливостями працевлаштування, а також відповіли на значну кількість запитань студентів коледжу.