Перемога студентки ФЛСК НАУ в ІІ (міському) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Студентка факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Анастасія Голуб перемогла в ІІ (міському) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і пройшла у фінал. Під кураторством викладачів кафедри української мови та культури ФЛСК Анастасія підготувалася до участі в ІІ етапі конкурсу і 13 січня 2024 року виконала творче завдання, яке високо оцінили журі і визнали роботу такою, що достойна фінального етапу.

Вітаємо студентку і Національний авіаційний університет з успіхом! Бажаємо перемогти й у фіналі!