Змагання з багатоборства

21 листопада  в залі  спортивного комплексу НАУ за ініціативою кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК пройшли змагання з багатоборства.

У змаганнях брали участь збірні команд факультетів нашого університету.

За регламентом кожна команда складалася з двох хлопців і однієї дівчини. Змагання складалися з 3-х етапів. На першому етапі учасники повинні були виконати підйом тулуба в сід, на другому – згинання-розгинання рук в упорі лежачи і на останньому етапі вправу на спритність. Усі вправи виконувалися естафетним методом з урахуванням часу.

Всі учасники під час змагань мали змогу проявити себе, продемонструвавши свої фізичні якості і навички.

За результатами змагань І місце виборола збірна команда факультетів ФНСА та ФТМЛ: Василенко Софія (ФНСА 103) , Лібенко Олександр (ФНСА 101),  Шатило Денис (ФТМЛ 2040.

ІІ місце, програвши переможцям декілька секунд, здобула збірна команда ФАЕТ: Клименко Тарас (гр. 163), Дударенко Марина (гр. 163) і Руденко Михайло (гр. 151).

ІІІ місце посіла збірна команда ЮФ: Гапончук Маріанна (гр. 107), Горбачов Максим і Дідус Ярослав (обидва гр. 106).

Головний суддя змагань старший викладач кафедри Совгіря Т.М.

Вітаємо переможців і призерів змагань!