Змагання з футзалу

21 листопада відбулася  гра 5туру Чемпіонату м. Києва за програмою ХІХ Універсіади нашого міста між давними суперниками збірними командами «Авіатор» НАУ і НТУУ «КПІ». Зустріч пройшла на спортивному майданчику КПІ. Вже з перших хвилин гри напруження та азарт пронизували кожен рух гравців. Наші хлопці, продемонструвавши вишукані атаки та неймовірну згуртованість, вольові якості і майстерність, вирвали перемогу у збірної КПІ з рахунком 5:4.

Після закінчення гри гравці обох команд висловили взаємну повагу та визнання одне одного. Ця футзальна зустріч не лише визначила переможця, але й стала свідченням студентської вправності, відданості та таланту.

Вітаємо наших хлопців і тренера команди, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Дейнеко І.В. Бажаємо нових яскравих перемог!