Студентська універсіада

20 листопада, у спортивному комплексі НТУУ «КПІ», відбулася перша гра Студентської волейбольної ліги за програмою XІХ Універсіади міста Києва. Змагання проводяться під егідою Київської федерації волейболу і керівництвом Київського міського відділення Комітету ФВС МОН України .

У перший день змагань хлопці збірної команди НАУ «Авіатор» зустрілися зі збірною командою військового інституту ІСЗЗІ КПІ.

Перед початком гри, команди привіталися словами «Слава Україні» – «Героям Слава», віддавши шану і подякувавши нашим захисникам за можливість під час війни займатися улюбленим видом спорту.

Впевнені дії у захисті та атаці, згуртованість і жага до перемоги дозволили  нашій команді виграти усі 3 періода (25-17;25-18; 25-19). Фінальна сирена зафіксувала рахунок 3: 0 на користь команди «Авіатор».

У складі команди честь університету захищає старший лаборант Кафедри авіаційної психології ФЛСК Щербаков Єгор.

Вітаємо наших спортсменів і тренера команди , старшого викладача кафедри  фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Ракитіної Т. І. Наступна гра нашої команди відбудеться 27 листопада проти збірною командою Державного Університету Інфраструктури та Технологій.

Бажаємо успіхів і нових перемог!