Перемога у змаганнях з волейболу!

20 листопада розпочалися ігри Студентської волейбольної ліги в програмі XІХ Універсіади міста Києва. Змагання проводяться під егідою Київської федерації волейболу і керівництвом Київського міського відділення Комітету ФВС МОН України .

У перший день змагань дівчата збірної команди НАУ «Авіатор» зустрілися з командою Міжрегіональної Академії Управління Персоналом.

Гра І-го туру відбулася на майданчику спортивного комплексу нашого університету і пройшла за повною перевагою наших студенток. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 3: 0 на користь спортсменок команди «Авіатор».

Вітаємо з вдалим дебютом наших дівчат і тренера команди, старшого викладача кафедри  фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Лукашову І.В.

Бажаємо успіхів у подальших іграх!