Мова гуртує націю!

9-10 листопада 2023 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка  відбулася Міжнародна наукова конференція «Мова як світ світів. Граматика і поетика текстових структур», яка цього року присвячена визначним ювілейним датам ‒ 100-річчю з дня народження професорів Іллі Кучеренка та Ніни Тоцької, а також 75-річчю з дня народження професора Анатолія Мойсієнка.

«Велелюдна подія», – як влучно схарактеризував Григорій Фокович, організована з ініціативи кафедри української мови та прикладної лінгвістики на чолі з Сергієм Різником, згуртувала вчених з України (з 17 інституцій із різних міст), Австрії, Індії, Італії, Польщі. У 10 секціях та підсекціях, у 2 круглих столах взяли участь 218 учасників: 54 доктори наук, 93 кандидати наук, аспіранти та студенти, серед яких 11 іноземців.

Від кафедри української мови та культури ФЛСК НАУ свої наукові здобутки репрезентували завідувач кафедри Литвинська С.В. та доценти Дячук Т.М., Кошетар У.П., Сібрук А.В. і Стецик Х.М.

Мова є надважливою для сьогодення, бо гуртує нас та об’єднує в націю.