“Speaking Club for ІТ students”

7 листопада 2023 року в рамках наукового студентського гуртка “Speaking Club for ІТ students” доцент кафедри іноземних мов за фахом Олена Гурська провела засідання з теми “Computer Security: Principles and Practice.” Ця подія відзначилася активністю студентів перших і других курсів ІТ-спеціальностей Факультету комп’ютерних наук та технологій.

Тема комп’ютерної безпеки має критичне значення у цифровому суспільстві, особливо в галузі інформаційних технологій, надаючи нам неймовірні можливості, але й водночас створюючи великі виклики, повʼязані з кіберзлочинністю. Розуміння принципів та практик комп’ютерної безпеки є важливим для захисту конфіденційності, цілісності і доступності даних. Саме тому ця тема важлива для майбутніх ІТ-фахівців. Під час засідання здобувачі вищої освіти продемонстрували інтерес до комп’ютерної безпеки, підготували змістовні електронні презентації, які відображали ключові питання фахової тематики та принципи її практичного впровадження. В процесі обговорення представлених доповідей майбутні ІТ-професіонали показали свою зацікавленість в питаннях кібербезпеки та готовність брати активну участь у забезпеченні інформаційної свідомості в майбутньому.