Проєкт освіти англійською мовою в університеті поповнюється фахівцями

23 жовтня 2023 року чергова група науково-педагогічних працівників Факультету транспорту, менеджменту і логістики; Факультету комп’ютерних наук та технологій; Факультету кібербезпеки та програмної інженерії; Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій успішно склали іспит з англійської мови професійного спрямування на сертифікат, що надає право викладати дисципліни англійською мовою.

Відмінний рівень англомовної компетенції продемонстрували ГОНЧАРЕНКО Андрій Вікторович, професор кафедри організацій авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики, СТЕНЯКІН Іван Андрійович, асистент тієї ж кафедри ФТМЛ, СТОЛЯР Анна Леонідівна, асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж Факультету комп’ютерних наук та технологій.

Бажаємо подальших успіхів, шановні колеги!