Представники НАУ переможці змагань зі стрільби

30 жовтня 2023 на базі Центру службово-прикладних видів спорту «Динамо» пройшла Першість Солом’янського району м. Києва з кульової стрільби між студентами закладів ЗВО.

У результаті запеклої боротьби, продемонструвавши свою майстерність, студенти нашого університету вибороли І місце. ІІ місце посіла команда КНУБА, а бронозові нагороди отримала команда ДУІКТ.

Склад команди преможців: Балтян Руслан 207 м(607-БЗС), Острих Борис 210 м(610-ОПБ), Кошель Дмитро АКФ 305(305-ПММ), Приходько Роман 207-м(607-БЗС).

В особистому заліку перемогу здобув Балтян Руслан.

Комплектацію збірної команди здійснювали старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Коротя В.В. та доцент Бобр В.І.

Підготував до змагань наших хлопців майор кафедри військової підготовки НАУ Замурняк О.Г.

Вітаємо переможців і учасників змагань!