Кубок Ректора НАУ з шахів

26 вересня у нашій рідній Alma Mater відбувся Кубок Ректора НАУ з шахів. У змаганнях взяли участь представники майже всіх факультетів, загалом 32 студента. Хочемо зазначити, це найбільшій шаховий турнір, який відбувся на теренах Національного Авіаційного Університету.

Під час відкриття змагань із привітальними словами від імені керівництва університету до учасників Кубку Ректора звернулася декан ФЛСК, кандидат педагогічних наук, доцент Ладогубець Наталія Віталіївна.

Голова регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету, керівник відділення Олімпійської академії в Луганській області Острецов В.В. привітав студентів з Міжнародним днем студентського спорту та побажав нашим спортсменам успішних виступів.

У результаті напруженої боротьби найсильнішим серед чоловіків став Чередниченко Микола (ФКНТ 336), володар срібної медалі – Караульний Іван (ФКПІ 229) і третє місце посів Бондаревський Максим (ФКНТ 313).

Серед жінок перше місце виборола Білоус Тетяна (ФТМЛ 103), друге місце – Дудуренко Марина (ФАЕТ 163) і третє місце посіла Губчик Мирослава (ФНСА 303).

Дякуємо за безкомпромісне суддівство змагань судді міжнародної категорії Пепе Ю.В. і судді національної категорії Захарчуку І.Р.

Бездоганну організацію Кубку Ректора НАУ забезпечили тренер збірної команди з шахів, завідувач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Вржесневський І.І. та старший викладач кафедри Совгіря Т.М.

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо нових інтелектуальних перемог!