Міжнародна діяльність у дії

Базою для формування міжнародної діяльності кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій є підписання міжнародних угод з організаціями-партнерами країн Європи.

15 вересня 2023 року укладено угоду між кафедрою соціальних технологій ФЛСК та чеською Благодійною організацією  «СНАRIТА KROMERIZ», визначені основні напрями діяльності. Це дасть можливість студентам проходити практику у Чехії, удосконалювати практичні та теоретичні навички, отримані у процесі навчання.

Такі угоди уможливлюють реалізацію академічної мобільності студентів та викладачів кафедри, формування консорціумів для роботи над спільними освітніми проектами, роботу над спільними науковими проектами, взаємний обмін інформацією у відповідних галузях освіти.