Студенти НАУ призери Кубку України

21 вересня 2023 року, на території спортивного комплексу Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного, відбувся відкритий Кубок України серед студентів з перетягування канату.

У змаганнях брали участь здобувачі вищої освіти університетів, академій, інститутів, а також представники ліцеїв і коледжів. Вперше у змаганнях були представлені команди військовослужбовців ЗСУ. Загалом змагалися 8 жіночих та 19 чоловічих команд з різних регіонів України.

Національний Авіаційний Університет був представлений одразу двома збірними командами – чоловічою і жіночою. Наші студенти, демонструючи свої найкращі фізичні і психологічні якості, згуртованість та жагу до перемоги, вибороли срібні нагороди серед чоловічих і жіночих команд.

Склад команди срібних призерок: членкіні збірної України – Демченко Крістіна ФКПІ – 242 М, Ярмоленко Руслана ФАЕТ – 362 і Савінова Тетяна ФКНТ – 351, також нагороди виборювали Шапенко Наталія ФЛСК – 326, Богданенко Альона ФЕБІТ – 305 і Митенко Марія ФКНТ – 261.

Склад нашої  чоловічої команди: член збірної команди України – Приходько Олександр АКФ – 104М,  Денисенко Денис АКФ – 203М, Шпота Ілля ФАЕТ – 405, Шкодич Сергій ФАЕТ – 304, Тимченко Андрій ФЕБА – 108.

Підготувала наших спортсменів  – тренер команди, майстер спорту з гандболу, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Скидан І.В.

Вітаємо з вдалим виступом і бажаємо дівчатам та хлопцям плідних тренувань і високих спортивних результатів під час наступних змагань з Чемпіонату України.