Свято бігу

21 вересня 2023 року на тереторії парку «Відрадний» відбувся традиційний легкоатлетичний забіг на 1000 м «Солом’янська ліга бігу». Змагання проводилися за ініціативою Управління молоді та спорту Солом’янської районної в м. Києві держадміністрації.

Національний Авіаційний Університет був представлений студентами – спортсменами збірної команди з легкої атлетики. Тренер команди, доцент кафедри ФЛСК, кандидат педагогічних наук Фотинюк В. Г.

Це перші, у цьому навчальному році, легкоатлетичні змагання для наших спортсменів, і кожен з них прагнув якомога краще продемонструвати свої вміння, наполегливість та жагу до перемоги.

Вітаємо наших студентів і тренера з яскравим початком спортивного року і бажаємо вам нових перемог!