Козацькому роду нема переводу

20 вересня 2023 року в групі 304-Б відбувся виховний захід на тему “Незламність духу й лицарська звитяга. Ким насправді були українські козаки”.
Захід провела магістрант-практикант Лубенська Тетяна Олександрівна під керівництвом викладача-методиста Головні Алли Василівни.
Метою заходу було познайомити студентів з життям, звичаями та побутом українських козаків. Не дивлячись на те, що студентам відомо багато з життя козаків, кожен знайшов щось нове та цікаве для себе під час перегляду ознайомчих відео. Студенти активно брали участь у дискусії щодо того чи можна вважати сучасних захисників та захисниць справжніми нащадками сильних та мужніх козаків, виконували завдання та обговорювали отриману інформацію.
Для закріплення знать студентам будо запропоновано Quiz , з яким всі легко впоралися.