Розвиваємо свою цифрову грамотність

19 вересня 2023 року у групі ФЛ-303 спеціальності 035 Філологія було проведено виховний захід на надважливу тему “Цифрова грамотність та кібербезпека”. Захід проведено магістрантом-практикантом Богдановою Ярославою Володимирівною разом із наставником групи Аллою Сітко.

Метою заходу було ознайомити студентів з основними аспектами цифрової грамотності та кібербезпеки, визначити їх важливість у нашому житті та підвищити рівень обізнаності та свідомості студентів щодо кібербезпеки та цифрової грамотності. Захід пройшов у приємній атмосфері, студенти поділилися своїм досвідом та думками щодо висвітленої теми. Студенти отримали гарні враження від проведеного заходу, вони  отримали нові, корисні та важливі для себе знання.