How to Conserve Water?

13 вересня 2023 року проведено виховний захід для студентів 3-ого курсу (підгрупа 302б), магістром 2-ого курсу, спеціальності «Філологія» Маловик Ельвірою за участі викладача-методиста, доцента кафедри англійської філології і перекладу Марини Володимирівни Рудіної.

Під час виховного заходу вдалось донести до студентів думку про те, що бережне та раціональне використання водних ресурсів постає чи не найважливішим питанням сьогодення. Студенти систематизували і поглибили знання за темою: «Охорона і раціональне використання водних ресурсів». Магістрантка-практикантка наголосила на важливості формуванні відповідального відношення до охорони навколишнього середовища; вихованні зацікавленості до екології; моделюванні позитивного погляду і поведінки в природі.