Перше знайомство з авіацією

15 вересня гарант освітньої програми «Філологія» доцент Алла Головня та наставник, старший викладач  кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики т асоціальних комунікацій Анна Щербина разом зі 101 групою спеціальності 035 “Філологія” відвідали музей авіації НАУ.

Студенти мали змогу вперше познайомитися з цікавами фактами зі світу авіації, дізнатися багато корисного не тільки про історію розвитку авіації в світі, а й про видатних авіаторів України. По-перше, це дало змогу здобувачам освіти оцінити значимість університету, який вони обрали для свого навчання, а також здобути ті знання, які їм стануть в нагоді при вивченні на старших курсах дисципліни “Переклад в авіаційній галузі”.

Величезна щира подяка Лавриненко Олені Леонідівні, яка є неоціненним носієм інформації з історії авіації, розказала стільки цікавого і про галузь, і про наш чудовий університет. Не закохатися після її натхненних розповідей про авіацію – просто неможливо! До нових зустрічей!