The Importance of Mental HealthThe Importance of Mental Health

14 вересня 2023 року магістрантка 2-го курсу, спеціальності «Філологія» Аль-Бухаісі Ліна за участі-викладача-методиста, доцента кафедри англійської філології і перекладу Семигінівської Тетяни Григорівни провела виховний захід для студентів 4-го курсу.

Під час виховного заходу вдалось обговорити зі студентами питання важливості психологічного здоров’я людини та його вплив на якість життя. Студенти ознайомились із ефективними методами, які допомагають у покращенні психоемоційного стану та подальшої роботи з ним. Магістрантка-практикантка наголосила на необхідності розповідати про свій стан, за необхідності звертатись за допомогою до близьких людей та спеціалістів, особливо в умовах війни, адже значна кількість людей страждає від розладів психічного характеру і з цим важливо боротись.

Студенти виявили неабияку зацікавленість запропонованою тематикою і жваво обговорювали запропоновані питання, висловлювали своє бачення та охоче долучилися до дискусії.