НАШІ УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ! Зустріч студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»  з Оксаною Дяченко

13 вересня 2023 року до здобувачів вищої освіти 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітала випускниця освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» ОС «Магістр» Оксана Дяченко, яка за направленням кафедри спочатку пройшла стажування в Національному банку України, а потім була прийнята у штат. Оксана Дяченко поділилася практичним досвідом роботи з доархівним зберіганням документів у Національному банку України; розкрила особливості нового інтерфейсу системи електронного документообігу АСКОД, надала поради студентам у сфері ділових комунікацій. До зустрічі залучилися студенти, які навчаються як в офлайн, так і в онлайн.