Презентація дисциплін вільного вибору для магістрантів освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність»

01 вересня 2023 року відбулась зустріч з магістрантів з викладачами кафедри історії та документознавства, на якій презентувалися дисципліни вільного вибору. Свої дисципліни представили завідувач, кафедри історії та документознавства завідувач кафедри історії та документознавства І.І. Тюрменко, кандидати історичних наук, доценти кафедри Н.В. Бем («Державна інформаційна політика»), Л.В. Божук («Масова інформація та комунікація»), Л.П. Халецька («Електронна демократія») Я.О. Чепуренко («Управління комунікаціями», «Державна інформаційна політика»), О.А. Юрченко («Інформаційний консалтинг»). Дисципліну «Управління архівами та бібліотеками в умовах електронного урядування» представив Ю.С. Ковтанюк – представник роботодавців спеціальності, заступник Генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені Вернадського. На зустрічі здобувачі дізналися про зміст дисциплін, завдання, вміння та компетентності, які вони отримають після вивчення дисицплін. Гарант ОП «Документознавство та інформаційна діяльність» ОС «Магістр» Леся Халецька ознайомила магістрантів з внутрішніми нормативно-розпорядчими документами, зокрема, з Положенням «Про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти в Національному авіаційному університеті» та роз’яснила механізм обрання дисциплін вільного вибору.