Захист переддипломної практики

16 вересня 2022 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся захист переддипломної практики здобувачів вищої освіти 2-го курсу спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» освітнього ступеня «Магістр» денної і заочної форми навчання.

Захист практики проходив дистанційно. Здобувачі креативно представили свої напрацювання, показали різні види діяльності, які дозволили  вдосконалити практичні навички виконання окреслених завдань дипломної роботи.

Результатом проходження переддипломної практики  здобувачів стали наукові доробки у вигляді статей, тез доповідей, розробок до методичних семінарів.

Підготовка майбутніх практичних психологів відповідно викликів сьогодення є дуже важливою.  Саме тому викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК докладають максимум  зусиль до формування й професійного становлення високоякісних фахівців.