Вступні іспити до аспірантури за науковою спеціальністю 015 “Професійна освіта”

На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) Національного авіаційного університету проведено кваліфікаційний іспит з наукової спеціальності 015 «Професійна освіта» для осіб, які бажають вступити до аспірантури.
Дослідницькі пропозиції, презентовані кожним доповідачем, а також відповіді на питання, які вони отримали в екзаменаційних білетах, заслухала комісія у складі:
– доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки та психології професійної освіти Ельвіри Лузік;

– кандидата педагогічних наук, доцента, декана ФЛСК НАУ Наталії Ладогубець;

– кандидата педагогічних наук, доцента, заступника декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліки Кокарєвої;

– доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри іноземних мов і перекладу Наталії Мельник.

Підводячи підсумки проведеного іспиту, члени комісії побажали вступникам плідного навчання та здобуття ступеня PhD доктора філософії.