Фестиваль з шахів «Студентський парламент» серед збірних команд ЗВО м. Києва

04 листопада 2022  у спортивному комплексі МАУП, відбувся фестиваль з шахів «Студентський парламент» серед збірних команд ЗВО м. Києва, під час проведення якого, була відмічена активна діяльність Національного авіаційного університету у популяризації національно-патріотичного виховання.

У турнірі взяли участь 8 закладів освіти, загалом майже 40 студентів. Завдяки особистим досягненням наших шахістів, у загального заліку  команда НАУ посіла ІІІ місце. Так, багаторічний капітан команди Павло Могільний (ФККПІ) виборов І місце на першій дошці, Іван Караульний (ФККПІ )  – ІІІ місце на другій дошці, Максим Бондаревський (ФАБД) – І місце на третій дошці. Також,  важливих очки приніс команді Максим Козак (ФККПІ). Команди-переможці були нагороджені кубками, а спортсмени отримали цінні подарунки. Хочемо зазначити, що збірна команда НАУ входить до найсильніших студентських збірних команд м. Києва, постійно займаючи призові місця на змаганнях різного рівня. Тож вітаємо наших спортсменів і тренера команди, кандидата наук, доцента, завідувача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК НАУ Івана Вржесневського з високими досягненнями.

Бажаємо нових перемог!!!