Жовтневе засідання студентського наукового гуртка «Українська культура в контексті європейського мистецького дискурсу»

25 жовтня 2022 року під керівництвом доцента кафедри української мови та культури Онуфрійчук Г.І. відбулося засідання студентського наукового гуртка на тему: «Зоофраземіка народного мовлення українців» зі студентами 1 курсу юридичного факультету, аерокосмічного факультету та факультету архітектури, будівництва та дизайну. Науковий гурток був присвячений дослідженню символьних фразеологізмів в українській мові. Великий інтерес на засіданні в студентів викликала інформація щодо перенесення в народному мовленні символічних ознак тварини на людину. У підсумку присутні зазначили, що анімістичний світогляд народу яскраво представлений у фразеологізмах, які характеризують особистість через контакти з тваринним світом.