Інформаційна година в День Захисників і Захисниць України

1 жовтня, у День захисників і захисниць України, викладачі кафедри української мови та культури провели в академічних групах Національного авіаційного університету інформаційну годину. Разом зі студентами було обговорено значення цього свята сьогодні, коли Україна відстоює свою незалежність у боротьбі з російським ворогом. Студенти читали поетичні тексти, присвячені подвигу Українських Героїв, говорили про волелюбство і нескореність українців. Нащадки козаків, героїв УПА, наші захисники ці риси виявляють сьогодні, борючись за Українську незалежність проти споконвічного ворога – росії. Висловлюємо безмежну вдячність українським захисникам за можливість навчатися сьогодні у вільній Україні, дякуємо їм за нашу свободу і життя! Честь і слава тим, хто за неї віддав своє життя.